Anime.:.manga.:.fantasy

Forum o anime, mandze i fantasy...


#1 2007-09-01 18:27:33

Minako

Junior Admin

9144677
Zarejestrowany: 2007-08-23
Posty: 24
Punktów :   

Ulubione książki

Moje:

-Saga o Ludziach Lodu ;d
-Spalona żywcem
-Lot nad kukułczym gniazdem

Wasze?

Offline

 

#2 2007-09-01 18:58:20

Kamilll

Administrator

146938
Zarejestrowany: 2007-08-23
Posty: 22
Punktów :   

Re: Ulubione książki

Moja to jak narazie (a sądze, że u mnie już jej nic nie przebije) to "Opowieści z Narnii", niestety twórcą filmu nie udało się stworzyć tak pięknego filmu jak książka, no, ale zobaczymy jak będzie  z "Książe Kaspian"

Oczywiście Narnie uwielbiam za to, jakie wspaniałe postacie tam występują, już od niemalże samego początku można się z nimi zżyć, a kiedy tę książke czytałem, czółem, że byłem w samym sercu akcji, przeżywałem wszystko razem z bohaterami, a w ostatniej części oczywiście nie chciało się kończyć i powracać do nudnej szarej rzeczywistośći, oczywiście też nie można było powstrzymać łez, naprawdę polecam .

Ostatnio edytowany przez Kamilll (2007-09-01 21:44:14)

Offline

 

#3 2007-09-01 21:07:12

Marcin

Junior Admin

10301367
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2007-08-23
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ulubione książki

Proponuje dodatkowo opisać o czym jest książka/dlaczego tak ciekawi.
-wszystkie Sapkowskiego za klimat piękne postacie, wciągającą fabułę i za świat, niby w Husytach jest to nasz świat ale ma tyle zmian.


Anioły wygnane z nieba stają się złe.

Offline

 

#4 2007-09-24 16:52:52

parsifal

Atarashii

Zarejestrowany: 2007-09-03
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ulubione książki

'Sto lat samotnosci' Marquez'a- ksiazka wciaga od pierwszego zdania i nie rozczarowuje do konca. Magiczny realizm w pelnej krasie. Swiat realny przeplata sie z fantastycznym. Mnogosc postaci, watkow i zaskakujacych pomyslow przyprawia o zawrot glowy.

'Kwiaty dla Algernona'- czy to imie mowi cos fanom Fallout'a? Ksiazka bardzo malo znana, acz warta polecenia. Moralitet pelna geba, a kto sie nie poplacze na koncu jest bez serca i watroby, ot co. Opowiada historie mocno uposledzonego czlowieka, ktory w wyniku eksperymentu staje sie geniuszem. Jak odnajdzie sie w nowym swiecie?

'Klub Dumas' Arturo Perez Reverte- za inspiracje Dumas'em, za upadlego aniola, za swietnego glownego bohatera, za jego fascynacje Napoleonem. Ksiazka stala sie inspiracja dla 'Dziewiatych Wrot' Polanskiego, ale jest o niebo lepsza.


Life is just a dream.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wigry.pun.pl www.shinobi-war.pun.pl www.ziip3agh.pun.pl www.wychowaniemgr.pun.pl www.plhelite.pun.pl