Anime.:.manga.:.fantasy

Forum o anime, mandze i fantasy...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-09-03 14:47:08

Marcin

Junior Admin

10301367
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2007-08-23
Posty: 42
Punktów :   

Neurochima

Ilu z was grało w Fallouta? Ilu z was przerabiało go na Rpg'a? Żaden? Żałujcie boska gra ale ja nie o tym miałem pisać. Dzięki autorom Neurochimy mamy taką możliwość. Dzięki nim możemy się wcielić w jedną z niewielu ocalałych osób. Dzięki nim możemy podróżować po zniszczonych stanach. To dzięki nim możemy walczyć z Molochem. Nie chcesz walczyć? To zbieraj na Tornado, wrócisz na pewien czas do starej rzeczywistości.

Podręczniki są napisane prostym przystępnym językiem co jest ważne. Miejscami musiałem się zmuszać do czytania Warhammera czy Cybera bo były różne nudne kawałki (niektórych nie przeczytałem). A neurochima? Czytałem i chciałem jeszcze i jeszcze. Podręcznik wciąga jak Tornado.

Dzięki Neurochimie przenosimy się w świat po buncie maszyn ale nie biegasz z laserem i nie walisz do wielkich robotów (w Neurochimie występują wielkie roboty ale głównie to przed nimi uciekasz). Stany są prawie jałowe, to przez wojnę atomową i chemiczną, którą wywołały maszyny. Na północy jest niepokonany Moloch i wciąż powiększa tereny. Moloch nie jest jednym komputerem jak Skynet, jest to siec fabryk, betonu i Moloch jeden wie czego jeszcze. A od południa prze Neodżungla. Rośliny, zwierzęta i owady, których nie da się powstrzymać. Zarówno rośliny jak i zwierzęta są śmiertelnym niebezpieczeństwem.

Ani Molocha ani Neodżungli nie da się powstrzymać. No może powstrzymać na pewien czas da ale nie unicestwić. Owszem są szaleńcy jak Nowy Jork, Posterunek a nawet ostatnio Hegemonia, którzy próbują ale tylko próbują.

Rosliny i maszyny z jednej strony a ludzie i mutki z drugiej. Mutanty są tworem Molocha, jedni wyglądają jak ludzie a inni nawet jak... no nie da się ich do niczego porównać. Owszem są formy pośrednie. Ludzie byli i są największym niebezpieczeństwem tylko, że teraz przetrwali sami twardziele. Nie ma już policji (no jest ale mało) niema Interpolu czy SWAT'u, za to jest masa szaleńców.

A co Ty zrobisz w takim świecie? Palniesz sobie w łeb? Lepiej rzuć się z mostu trudno dziś o amunicje. A może weźmiesz spluwę i zrobisz coś? Wybór zależy od Ciebie.


Anioły wygnane z nieba stają się złe.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nokiae65.pun.pl www.piastowskimedlow.pun.pl www.thoriaots.pun.pl www.orkankonarzewo.pun.pl www.polishtruckers.pun.pl