Anime.:.manga.:.fantasy

Forum o anime, mandze i fantasy...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-08-25 14:47:04

Minako

Junior Admin

9144677
Zarejestrowany: 2007-08-23
Posty: 24
Punktów :   

Imadoki

"'Nie spocznę, dopóki nie zostaniesz moim przyjacielem!' krzyknęła Tanpopo do przemawiającego właśnie Kugyou Kouki w obecności całej szkoły. Od tej pory będzie uparcie dążyła do tego celu, aż go osiągnie.


Tanpopo Yamazaki urodziła się na Hokkaido, ale bardzo chciała dostać się do szkoły w Tokio. Nad słusznością jej wyboru, liceum Meio, można by podyskutować. Jest to szkoła na wysokim poziomie, do tego w każdym calu nowoczesna - wszystkim sterują komputery, bez magnetycznej karty nie można się nigdzie dostać. Uczęszcza tam prawie wyłącznie młodzież z bogatych domów. Właściwie to prawie wszyscy - poza Tanpopo. Tutaj właśnie zaczynają się kłopoty - wesoła, radosna i PRZECIĘTNA dziewczyna z Hokkaido nie jest specjalnie lubiana przez bogatych snobów. Zostaje uznana za chwast [jej imię oznacza dmuchawiec], który musi zostać wyrwany. Mimo to postanawia za wszelką cenę zdobyć przyjaciół, a w szczególności wspomnianego we wstępie Kouki Kugyou, będącego najbardziej szanowaną osobą w szkole. Zadecydowała jednak o tym nie jego pozycja społeczna, ale wydarzenie z dnia poprzedzającego rozpoczęcie roku szkolnego. Tanpopo i Kouki poznali się przypadkiem przed szkołą, ale chłopak zachowywał sie zupełnie inaczej - w przeciwieństwie do tego, co zaprezentował później, był miły, sympatyczny i z miłością mówił o kwiatach. W czasie ich pierwszej rozmowy sadził pod szkołą, och, cóż by innego? Dmuchawiec. Dlaczego potem wydawał się wręcz inną osobą?"

żródło

Ktoś czytał? ^^. Jak wrażenia? ;d. Mi się manga bardzo podoba, ciekawa, okropnie wciągająca chociaż nie należy do najdłuższych . Ulubioną postacią jest nie kto inny jak Łopatek - Kugyou Kouki ^^.

Offline

 

#2 2007-08-25 14:54:38

Kamilll

Administrator

146938
Zarejestrowany: 2007-08-23
Posty: 22
Punktów :   

Re: Imadoki

Ja niestety nie czytałem, ale chyba będe musiał to zrobić ^^. Zapowiada się baardzo ciekawie, poszukam i może znajde, to wtedy się wypowiem jak wrażenia... narazie sądze, że będą pozytywne ^^. No to zobaczymy .

Offline

 

#3 2007-08-25 15:04:40

Minako

Junior Admin

9144677
Zarejestrowany: 2007-08-23
Posty: 24
Punktów :   

Re: Imadoki

Wydaje mi się, że jest na setzerek.net ;d

Offline

 

#4 2007-08-27 11:56:30

Mazurecki

Ruronin

8994528
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-08-25
Posty: 28
Punktów :   
WWW

Re: Imadoki

Nigdy nie słyszałem. Jest to jedna z tych krótkich, romantycznych serii, po której przeczytaniu żałuję się, że nie ma więcej?
Chętnię zwrócę okiem.

Edit : Już przeczytałem całe. Przeboskie. Lubię takie klimaty, z happy endem.

Ostatnio edytowany przez Mazurecki (2007-08-27 18:07:55)


"Sousa kanashimi wo yasashisa ni
Jibun rashisa wo chikara ni
Kiminara kitto yareru shinjite ite
Mou ikkai! Mou ikkai!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zbytkolorowaklasa.pun.pl www.droga-ninja.pun.pl www.ksiestwopolan.pun.pl www.darkrolepley.pun.pl www.ftpcl.pun.pl